kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Інтер"єрна реклама - актуальнісь питання

   На сьогоднішній день одним з передових напрямів в рекламі (у широкому понятті цього слова) є та її частина, що іменується зовнішньою рекламою. Саме про виготовлення зовнішньої реклами і зіставлення її з інтер"єрним варіантом піде мова в статті.

   Якщо бути точніше, в даний час під зовнішньою рекламою прийнято розуміти і іменувати не лише ті елементи дизайну, розташовані «outside», тобто що знаходяться на вулицях, на зовнішніх сторонах будівель, але і такі рекламні конструкції, які прикрашають собою інтер'єр, будучи його частиною. Даний напрям особливо придбав популярність  останні 5-10 років, коли замовники усвідомили важливість PR і з внутрішньої сторони різних будівель (будь то казино, ресторан або звичайна станція метро).

   Перевага інтер"єрної реклами полягає в тому, що знаходячись усередині якої-небудь споруди, одним з елементів інтер'єру якого і є вироби «наружки», мимоволі фокусують погляд на цій рекламі, причому відбувається це багатократно, чого не скажеш про рекламні конструкції, розташовані зовні, наприклад, дахових установках, - ефект від них зводиться до наступного: людина однократно переглядає даний виріб, не фокусую свою увагу на нім.

   Отже, найголовніше в інтер"єрній рекламі - це грамотне розташування рекламного об'єкту. В даному випадку на другий план відходить якість виробу. Рекламна конструкція, що є частиною інтер'єру і мета залучення потенційних клієнтів, що несе, повинна займати виграшне розташування. Оскільки саме від цього залежить, чи принесе вона користь чи ні.

 

Ми в Facebook