kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Глосарій дизайнерських термінів

   Folding Dummy (Макет фальцювання)- це фіктивна сигнатура або зразок зібраного продукту, зроблений з паперу, призначеного для друкарської роботи. Використовується для того, щоб ілюструвати спуск смуги набору сторінок на друкарський аркуш.
   Pantone Matching System (PMS)
    Pantone Matching System - це найбільш широко використовувана еталонна формула кольорів і змішення фарб. Вона складається з безлічі ретельно складених кольорів, які, якщо їх змішати в співвідношеннях, вказаних в еталонній таблиці, виробляють декілька тисяч зумовлених кольорів для спотового відтворення.
   PAPA
    PAPA - це акроним реклами, який замінює слова "обіцянку" (promise), "розвивати" (amplify), "доказ" (proof), "дія" (action). "Обіцянка" - це заголовок; воно може матися на увазі або ясно висловлюватися. Обіцянка може також названо "гачок". "Розвивайте" вашу обіцянку в тексті рекламного оголошення. "Доказ" зазвичай є візуальною частиною рекламного оголошення. "Дія" відноситься до того, аби полегшити для передбачуваного покупця встановлення контакту з рекламодавцем.

   Арт-директор (Art Director)
    Арт-директор - це основне обличчя дизайнерської студії або рекламного агентства, який здійснює нагляд над створенням дизайну.

   Баланс (Balance)
    Баланс - це розташування фігур, ілюстрацій і тексту на сторінці або в публікації.


   Папір (Paper)
    Папір - це підкладка для друку, який зроблений з целюлозних волокон, отриманих із стволів дерев і інших рослин, і яка інколи комбінується з синтетичними волокнами.

   Вага паперу (Paper Weight)
   Вага паперу - це відноситься до фізичної ваги 500 листів з основним розміром аркуша паперу.

   Графічний дизайн (Graphic Design)

    Графічний дизайн - це процес дозволу проблеми візуальними засобами.

   Графічний дизайнер (Gtaphic Designer)

    Графічний дизайнер - це професіонал, який придумує дизайн, планує, як його виробляти, і може координувати виробництво друкарського або графічного продукту.

   Грікинг (Greeking)
   Грікинг - це блок тексту, який зроблений нерозбірливим при перегляді у розмірі 12 пунктів або менше з метою прискорення перемалювання  екрану або створення чорнового макету. Також безглузді поєднання знаків і пропусків, використовувані для того, щоб імітувати текст в текстових блоках на чернетках.

   Дизайн (Design)

    Дизайн - це партнерство між творчою думкою і елементами, які входять у візуальну мову.

   Додатковий колір (Complementary Color)
   Додатковий колір - це протилежні кольори на колірному крузі. Додаткові кольори в дизайні можуть збільшувати і підсилювати дію зовнішнього вигляду об'єкту, який дизайнер прагне виділити кольором.

   Ілюстрація (Illustration)
   Ілюстрація - це загальний термін для будь-якої фотографії, малюнка, креслення, діаграми або зображення, яке служить для того, щоб підсилити дію друкарського твору. Термін зазвичай використовується для того, щоб позначати малюнки, креслення або діаграми і відрізняти їх від фотографій.

   Інформаційні графіки (Information Graphics)
   Інформаційні графіки, причому цей термін часто скорочується до слова "інфографки" (infographics), створюють для того, щоб відображувати інформацію в деякій візуальній манері, інший,ніж текст. Інформаційні графіки зазвичай використовуються для того, щоб візуально представити складні комплексні статичні дані, числові або наукові дані або деякі інші об'єкти, для яких доцільніше графічний опис.

  Кадрування об'єкту (Framing thr Subject)
   Кадрування об'єкту - це використання певних елементів, аби з їх допомогою привести погляд глядача в картину. Ця техніка також швидко створює в зображенні глибину, що є одним з потужних атрибутів відмінної фотографічної композиції.

   Каталог (Catalog)
    Каталог - це специфічна для поставленої мети публікація, призначена для того, щоб рекламувати і продавати товари і послуги, зазвичай пропоновані однією компанією. Він може бути чим завгодно: від невеликого буклета або брошури до книги в декілька сотів сторінок. Каталоги зазвичай друкуються на глянцовому папері, аби підсилити дію зовнішнього вигляду рекламованих продуктів. Обкладинки можуть бути надруковані на щільнішому папері, аби запобігти розривам.

  Кернінг (Kerning)
  Кернінг - це процес використання негативного значення міжбуквеного проміжку (зменшення міжбуквених пропусків) між певними поєднаннями знаків з тим, аби вони виявилися ближчими один до одного. Знаки набору друкарні позиціюють усередині уявного прямокутника з певним значенням ширини. Поліграфічний кернінг визначає знаки їх формою, а також їх шириною, при оптичному зменшенні проміжку між певними поєднаннями букв і включенні цього в програму шрифтонаборной системи. Кернірованниє букви - загальні для курсиву, рукописного і похилого шрифтів.

  Коректор (Proofreader)
   Коректор - це особа, яка ретельно вираховує і переглядає екземпляр набору для перевірки помилок, правопису, встановлення проміжків, позиціювання.

 

Ми в Facebook