kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Генератор трафіку

Здобуття інформації в Інтернеті

    Дійсна причина, по якій люди переглядають Інтернет- здобуття інформації в такому об'ємі, який вони можуть переварити і саме тут можна використовувати спеціальні примочки, аби захопити цей додатковий трафік!. Знаходячись на високих позиціях в пошукових системах, ви станете видні для більшого числа людей, хто шукає товар або послугу або інформацію яку ви надаєте. Проте СЕО не стане для вас вирішенням проблеми, навіть якщо ви в Топі!

Підписка по електронній пошті

   Попросите їх підписатися на розсилку, будь то новинна щомісячна розсилка або що-небудь ще. Просто майте спосіб отримати їх адреси електронної пошти, поки вони знаходяться на вашому сайті.
    Почніть з методів, які дешевше і дозволяють швидко привести трафік. Чому більшість успішних веб-сайтів зосереджені на їх "ніші" і їх маркетинговому плані, направленому на заманювання людей на їх сайт, які шукають те, що вони пропонують? Вони розуміють важливість ЦІЛЬОВОГО трафіку.Немає трафіка- немає покупців. Немає покупців- немає бізнесу. Крапка!
    Загальновідомо, що без клієнтів у вас немає бізнесу. Як і будь-який бізнес без яких-небудь клієнтів ви не отримаєте продажів. Люди частіше купують продукти з безкоштовними бонусами, включіть ваш бонус в чужу послугу -зростання трафіку вам забезпечене.

 

Скільки чоловік online?


    Чи знаєте ви, що за станом на 1 січня 2006 р. було 1600000000 хостів доменів використовуваних у всьому світі? Чи знаєте ви, що 88% веб-сторінок по всьому світу не індексуються по найбільших пошукових системах? 88% веб-сторінок не оптимізовані. Торгівельні центри опанували майстерність створення  нових і захоплюючих способів залучення нових покупців і тих клієнтів, хто вже бував в торгівельному центрі. Дозвольте людям отримати курс безкоштовно, якщо вони дають вам адреси електронної пошти від 3 до 5 своїх друзів або колег, кому це буде цікаво.


Ми в Facebook