kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Формула успіху в партнерській програмі

   Не секрет що можна витягувати пристойні гроші в партнерських програмах. Проте багатьом користувачам не вдається деколи заробити ні гроша. Чому? Рекламні матеріали: банери, статті, що надаються власником партнерської програми, - неефективні; користі від розміщення подібних матеріалів на сайті або в розсилці Ви не виявите.

   Користувач, використовуючи рекламні матеріали від власника партнерки, не зможе зробити багаточисельних продажів, оскільки відвідувачі рідко переходять по партнерському засланню. Для успіху в партнерському маркетингу необхідний механізм для заробітку. Представляю Вашій увазі наступну формулу, завдяки якій Ви зможете заробляти гроші в будь-якій партнерській програмі.
   Отже, формула: покупка партнерського товару + власна думка про товар + тематичний бонус. Як бачите формула складається з трьох важливих частин. Дії проробляються строго в приведеній залежності. При невиконанні якої-небудь частини Ви не зможете забезпечити себе нормальним заробітком. Тепер розглянемо кожну частину формули успіху в партнерському маркетингу.
   По-перше: для участі в партнерській програмі необхідно придбати товар або послугу власника партнерки. Ви повинні переконатися в якості і корисності купленого матеріалу, чи відповідає товар опису в рекламному тексті. Інакше відмовляйтеся від участі в партнерці негайно.
   По-друге: використовуйте як рекламний матеріал - власну думку про товар, розповідайте відвідувачеві про якість товару, його достоїнства і недоліки. Будьте гранично чесними з відвідувачами. Нічого не втаюйте, повірте мені, це викличе довіру до Вас з боку споживача. Повторюю, не працюйте з рекламними матеріалами власника партнерки.
   По-третє: обов'язково надайте разом з партнерським товаром унікальний тематичний бонус. За допомогою даної частини формули відбувається багато продажів. Споживачеві хочеться отримати дарунок безкоштовно. Не бійтеся пропонувати споживачеві перейти по партнерському засланню, повірте, обрізувати її він не стане, тому що позбудеться бонусу.
   Ось вона - формула успіху в партнерській програмі. Багато користувачів, що працювали в партнерках, не знаючи механізму для заробітку грошей, не змогли добитися успіху. Тепер, володіючи успішною методикою, можна реально добитися високих заробітків.


Ми в Facebook