kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Етикетки,як засіб маркетингу

   Останнім часом етикетки (наклейки, стікери) стають усе більш потужнішим засобом просування товарів у відповідні сегменти ринку. Секрет етикетки як інструменту маркетингу полягає в тому, що вона формує у потенційного покупця принадний красивий графічний образ продукту. Також етикетка може нести додаткову інформацію про продукт: склад, дата випуску і інш. Товар, оформлений грамотними етикетками, викликає у потенційного покупця бажання придбати його. Що ж таке етикетки (наклейки, стікери)?
  Етикетка - засіб маркіровки:
- у вигляді бірки, прикріпленої до товару;

-у вигляді складної графічної композиції, невід'ємною частиною упаковки, що є.
   Вміст етикетки визначається продавцем з врахуванням вимог законодавства. Найбільшою популярністю останнім часом користуються наступні етикетки:
- самоклеючі етикетки є дуже ефективним маркетинговим засобом. Широке поле для дизайну і відмінний результат друку з ефектом золота, срібла і металевих відтінків зробили цей вид етикетки законодавцем мод.
- етикетки, що змиваються. На відміну від застарілих паперових етикеток на рідкому клеї ці етикетки легко відділяються в промислових установках миття пляшок, не вимагаючи модифікації устаткування або параметрів процесів.
- термостійкі рукави і стретчі. Термостійка рукавна етикетка є ідеальним рішенням для дизайну пляшок кулястої форми. Етикетка прозора на денці, що додає ефект кругової етикетки. Рукавна стретч-етикетка спочатку розтягується, а потім одягається на відповідний контейнер. Вона кріпиться без використання клею, лише за рахунок своєї природної еластичності.
- промоетикетки. Рекламна етикетка розширює горизонти просування товарів. За допомогою промоетикетки ви можете надати покупцеві можливість взяти участь в грі. Це можуть бути наклейки і частини ігор для колекції,  ігри за типом «Зітри і виграй» і ін.
   Яка етикетка найвигідніше представить Ваш товар покупцеві - вирішувати Вам! А розробку дизайну, а також друк етикеток ви можете замовити в  спеціалізованих друкарнях.

 

Ми в Facebook