kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Електронний бізнес.Створення бізнес сайтів

   Електронний бізнес - бізнес, перш за все заснований на інтернет технологіях. Створення бізнес сайту - це перший крок до комерційної діяльності в інтернеті для забезпечення оптимальної взаємодії ділових партнерів і можливості створення мобільного офісу. Електронний бізнес може включати: маркетинг, платежі, продаж товарів, пошук співробітників, підтримку користувачів і клієнтів, підтримку ділових стосунків, внутрішню організацію офісу, документообіг.

   Електронний бізнес - це бізнес, в якому бізнес-процеси, обмін бізнес інформацією і комерційні процеси автоматизуються за допомогою інформаційних систем. Значна частина рішень використовує інтернет-технології для передачі даних і надання Web-сервісів. Електронний бізнес - сукупне поняття для безлічі класів IT, що автоматизують комерційну роботу офісу. Окрім електронної комерції, здійснюється підтримка всього ланцюжка створення доданої вартості офісу.
   Електронний бізнес в інтернеті можна використовувати всілякими способами. Найбільш важлива вимога до розвитку бізнесу в інтернеті, це різний підхід до фізичних і юридичних осіб і організацій. Але в кожному випадку нові можливості бізнесу в інтернеті використовуватимуться для зниження витрат по переговорах і проведенні операцій. Різні цілі не торкнуться цих фактів. Найпоширеніша помилка електронного бізнесу полягає в наступному: "Створіть сайт, і покупці прийдуть самі". Електронний бізнес, перш за все, грунтується на певній свободі і відсутність формальностей. У цьому і є, одна з проблем для електронного бізнесу.

 

Ми в Facebook