kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Електронна комерція

   Електронна комерція, одна з форм комп'ютерної торгівлі, що найшвидше розвиваються, здійснюється через інтернет - електронну інформаційну магістраль, що дозволяє мільйонам людей у всьому світі спілкуватися один з одним за допомогою клавіатури комп'ютерів.

   Згідно одному з підрахунків, в 1995 Інтернетом користувалися у всьому світі близько 23 млн. чоловік; 7,3 млн. будинків було підключено до комерційних інтерактивних мереж. Склалася думка, що користувачами цих мереж є в основному спроможні молоді чоловіки. Одне з опитувань показало, що чоловіки складають 62% користувачів, 86% дорослих користувачів знаходяться у віці від 18 до 49 років, а підключені до інтерактивних мереж в основному живуть в сім'ях з високим доходом - приблизно половина сімей має річний дохід не менше 75 тис. дол.
   Одним з головних способів здійснення покупок з будинку є звернення до інтерактивних комп'ютерних служб. Їх клієнти можуть замовляти тисячі товарів і послуг з десятків магазинів і каталогів, здійснювати ділові операції з місцевими банками, інвестувати засоби через брокерські служби, отримувати статистичні дані і обмінюватися інформацією з іншими користувачами.
   Реальний потенціал розвитку інтерактивної торгівлі в інтернеті полягає в задоволенні повсякденних потреб, таких, як покупка паперових рушників або прального порошку. Одним з інтерактивних продавців, що задовольняють такі потреби, є «Немає гроусер». Заснована в 1997, ця інтерактивна служба по доставці продуктів харчування організована гранично просто, інтернет - комерція знижує витрати на обслуговування замовлення, надаючи покупцям можливість вибирати товар за допомогою комп'ютера і оплачувати покупки за допомогою кредитної карти. Замовлення товару зводиться до вибору на екрані комп'ютера необхідної категорії товару або картинки, що змальовує сам товар, вказівці свого імені, інформації про кредитну карту і адреси, по якій товар має бути доставлений. Інтернет-сервер «Немає гроусер» дозволяє також отримати інформацію про живильну цінність продукту, яка зазвичай повідомляється на упаковці.
   Процвітаючі збувальники, рекламні агентства і засоби масової інформації швидко відреагували на розвиток електронного ринку. Всі види торгівельних підприємств і рекламних агентств, як великих, так і дрібних, розмістили власні сторінки у Всесвітній мережі Інтернету для просування своїх товарів і послуг. Розквіт нового засобу масової інформації вплинув на всі галузі, пов'язані з маркетингом. Рекламні агентства сформували багатогалузеві відділи для того, що принести нові ідеї в свій бізнес і налагодили платіжні системи з розробниками програмних засобів і мультимедійних продуктів.
   Ще до того, як потенціал нового підходу буде повністю реалізований, збувальники, агентства і компанії, що надають послуги через інтернет, повинні вирішити ряд проблем. Яким чином рекламні агентства отримуватимуть доходи від своєї діяльності? Як може бути забезпечена повна безпека і конфіденційність операцій в Інтернеті? Яким чином встановлюватиметься ціна на інтерактивні технології? Як може бути виміряна ефективність нового засобу масової інформації?


Ми в Facebook