kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Директ-маркетинг і сувеніри

   Хочеться відмітити, що останнім часом до цієї теми сталі все частіше звертатися. Директ-маркетинг в Україні не зупиняється, йде вперед. Всім вже стало зрозуміло, що для того, щоб зацікавити покупця потрібно звернутися до чогось оригінального, і в цій справі без креативу не обійтися. З його допомогою і потрібно розробляти рекламно-інформаційний пакет.
   Сувеніри, які є обов'язковими частина директ-маркетенгових компаній, використовуються як реклама. Можна застосовувати всю свою фантазію до цих сувенірів. Але трапляється і так, що компанія, яка замовляє рекламну продукцію, залишається незадоволена тим, що їй пропонують. Адже інколи як рекламні сувеніри, пропонують просто немислимі речі. Уявіть, наприклад, як сувенір перець! В директ-маркетинзі є свої уявлення про сувенірну продукцію. Якщо подарунок планується відправляти поштою, то він повинен виконувати всі поштові умови. А якщо з кур'єром, то у нього має бути оригінальна упаковка. Дуже важливо, що б подарунок не розчарував одержувача і відповідав його статусу. Головна особливість в цій справі це те, що презент повинен асоціюватися з самою рекламною пропозицією. І для досягнення цього, потрібно знати багато хитрощів.
   Існують виставки, присвячені цій темі. На таких виставках розглядаються питання того, які сувеніри краще використовувати, що б комерційна пропозиція виглядала ще заманчивіше, і як зробити так, що б люди зацікавилися цією пропозицією.
   Цим питанням можуть зацікавитися багато людей. Сьогодні ми розглянемо різні важливі питання, що відносяться до цієї теми. Спробуємо розсортувати сувенірку. Зазвичай їх ділять на 3 групи. Звичайно це різні не великі сувеніри, з логотипом фірми, сувеніри середнього класу: чашки, теки та інші, подарунки для VIP-категорій людей: годинник, набори для офісу і тому подібне .
   Але давайте спробуємо класифікувати трохи по іншому, більш відповідаючи директ-маркетингу. Їх ділитимемо теж на три групи, але залежно від того, для чого вони передбачаються в світі директ-маркетингу:
 Перша група, це ті сувеніри, які використовуються в різних акціях, що б збільшити попит людей на різну продукцію.
 Друга група, це ті сувеніри, які видаються як приз, який можна виграти, заповнивши відповідну анкету. І ті, які видаються споживачам, що замовили продукцію, для того, що б їм захотілося шось купити в цієї компанії.
    Для доставки директ-маркетенгових сувенірів, використовуються лише 2 способи: розсилка за допомогою кур'єра і за допомогою звичайної пошти. Також існує і маркетинг за допомогою телефону. Але такий вид маркетингу використовується лише на додаток до перших 2-х способів, і не може існувати самостійно. Таким чином можна збільшити ефективність звичайного маркетингу.

 

Ми в Facebook