kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Читати статтю на російській мові: Динамическая реклама

Динамічна реклама 

Динамічна реклама в наш час стала дуже актуальною. Динамічна реклама може використовуватись в інтернет рекламі, зовнішній та інтер’єрній рекламі. Научно доказано, що динамічна реклама – реклама, що змінюється за певний період часу, значно активніше впливає на мозок людини, ніж статична реклама. До речі, динамічна реклама має більш значний вплив на підсвідомому рівні. Цю властивість використовують рекламні агентства. Розлянемо динамічну рекламу на прикладі інтернет реклами та зовнішньої реклами.
Динамічна реклама в інтернеті - вигляд розміщення інтернет реклами. Банери або текстові оголошення показуються на випадковим чином вибраних веб-сторінках, по черзі з банерами інших рекламодавців. Візьмемо, на приклад, інформаційний портал i.ua. За день цей портал в середньому відвідують 250 тис. відвідувачів, а переглядають близько 2,5 млн. сторінок за день (хітів). Саме тут буде доцільно розміщувати динамічну рекламу. На мою думку, динамічна реклама може розміщуватись на порталах з відвідуваністю більше, ну хоча б за 30 тис. відвідувачів за день. Тому, що можна розділити аудиторію відвідувачів, кількість показів між різними рекламодавцями. При цьому, кожен з них  буде задоволений результатом реклами. 
Динамічна реклама використовується також у зовнішній рекламі. У зовнішній рекламі цей принцип реалізується шляхом створення конструкцій зі зміною візуальної інформації. Це все забезпечується за допомогою багатьох факторів, зокрема, зміна яскравості та кольору елементів реклами, зміна розмірів та орієнтації в просторі елементів реклами, а також комбінації цих змін. Також динамічна реклама використовується сьогодні на білбордах, коли наче жалюзі змінюються рекламні площі (банери).

Динамічна реклама має такі переваги:

  • Привертає до себе увагу потенційних клієнтів
  • Діє на підсвідомому рівні
  • Захоплює широку аудиторію людей

Недоліками динамічної реклами є:

  • Важко виготовляти рекламні конструкції для зміни рекламних площ (для зовнішньої реклами)
  • Забезпечення зміни реклами на сайтах, забезпечення стабільності в роботі динамічної реклами (для інтернет реклами)

Відгуки 

 
#1 Рекламер 2009-09-25 20:31 Цікава стаття…
 

Ми в Facebook