kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Direct Mailing

   Методи direct mailing набувають найбільш велику популярність при просуванні товарів і послуг.
   Рекламна листівка опускається в поштову скриньку кожного (або вибірково) жителя міста. Переваги перед поштовими структурами - оплата праці кур'єрів відбувається за фактом виконаної роботи після проведення жорстоких заходів контролю за доставкою, тому відсоток недоставки практично виключений. Контроль здійснюється методами «від дверей до дверей» і телефонного маркетингу. Крім того, можливе не просте поширення листівок по поштових скриньках, але і ціла кампанія по доставці кореспонденції.
   Відомо, що одиничне поширення листівок по поштових скриньках жителів не дає такого результату, як серія підготовлених і ретельно спланованих акцій. Якщо використовується лише безадресна доставка, необхідний ряд всіляких матеріалів, які прямують споживачеві з певним інтервалом часу, - так звані «хвилеві розсилки».
   Метод підготовки і відправки персональних листів масовими накладами - один з найпопулярніших методів просування товарів і послуг в світі. Метод популярний з ряду причин, одна з них - оптимальне співвідношення «Вартість - ефективність».


Ми в Facebook