kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Дев"ять красивих правил

   Оскільки основною сферою додатка наших консультаційних зусиль є салони краси, яких в Києві налічується не менше півтора тисяч, спершу було б непогано сформулювати декілька нескладних правил для них.
Правила направлені на відношення до вашого клієнта. Носять швидше організаційний і поведінковий характер.
Слідувати їм чи ні, це питання стоїть майже також гостро, як процвітати і розвиватися або назавжди покинути цей ринок.
Про наявність дослідних і талановитих майстрів я вже просто умовчу. Але, як, же інколи прикро бачити настільки очевидні промахи, помітні неозброєним споживчим поглядом.
І так, ось вони - важливі сходинки не лише до виживання, але і до процвітання на цьому суперконкурентному ринку:

9 простих правил для салону краси:

1. Вітайтесь, завжди першими, бажано посміхаючись. Насправді, це нікого не дратує. Навпаки.

2. Відвідувач не хоче слухати сторонні розмови співробітників, якщо вони не стосуються самого відвідувача, того як зробити щось для нього краще.

3. Ніхто із співробітників, включаючи прибиральниць і охоронців, не повинен стояти на крильці і палити. Побачивши таку картину у відвідувача різко падає рівень поваги, а, отже, і бажання растоваться зі своїми коштами.

4. Не говоріть «ні». Краще сказати, що ви зробите все можливе, аби допомогти вирішити проблему.

5. Звертайтеся по імені до людей, які відвідують ваш салон. Важко запам'ятати всі імена, але ще важче стане, коли запам'ятовувати буде нікого.

6. Якщо людині доводиться чекати, завжди пропонуйте каву або чай. Не пошкодуйте грошей на кавову-машину. Не пошкодуйте коштів на наявність 2-3 сортів чаю. Така дрібниця виділить вас і приємно здивує клієнтів.

7. Актуальні журнали про зачіски, макіяжі і в цілому про моду мають бути під рукою. Окремо лежачі для жінок, окремо для чоловіків. Так, так, чоловіки теж би розглядали сучасні зачіски в журналах, якби їх не було так важко шукати під купою жіночих журналів.

8. Ніколи не кваптеся! Люди сприймають це, як бажання скоріше від них позбавитися. Адже ви не власник ресторану швидкої їди. Ніхто не хоче випробовувати заощадження часу на собі.

9. У кожного майстра має бути своя візитка, а не одна з інформацією про весь салон. Так, клієнт усвідомлює, що це його майстер.

Як видно, в цих правилах немає нічого складного. Почніть слідувати за ними вже сьогодні.Ми в Facebook