kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Де взяти тексти для сайту?

   Власники інтернет-ресурсів ставлять перед вебмастерами серйозні завдання, пов'язані з оптимізацією, виведенням сайтів у верхні рядки результатів пошуку, підвищенням ТІЦ, залученням більшої кількості відвідувачів. Одним з найефективніших способів швидкого досягнення бажаного результату є регулярне наповнення сайту свіжим контентом і новинами, а також просування його за допомогою статей, що розміщуються в спеціалізованих каталогах і на інших відповідних інтернет-майданчиках.
    І тут виникає закономірне питання: звідки брати цей самий контент? Адже до нього пред'являються найстрогіші вимоги: унікальність, читабельність, відповідність заданій тематиці і в більшості випадку, сео-оптимізація.
   Варіантів вирішення проблеми може бути декілька.

1) Статті може писати сам веб-сервер-майстер, - якщо добре володіє темою і «дружить» з українською мовою. А щоб уникнути граматичних і стилістичних помилок їх можна віддати на перевірку коректорові.

2) Контент для сайту і статті для просування можна замовити знайомому копирайтеру або журналістові. Це обійдеться в енну суму грошей, і не факт, що буде написано відповідно до вимог сео-оптимізації. Є певні відмінності в правилах написання статті для газети або журналу, і контента для інтернет-ресурсу. І ці відмінності може не «відчувати» навіть досить дослідний журналіст друкарського видання.

3) Наповнити свій сайт або портал цікавими і актуальними текстами можна, звернувшись до послуг біржі контенту. Сьогодні така можливість існує, і дуже багато веб-сервер-майстрів з успіхом її використовують. Супермаркет унікального контенту дозволяє не лише купити недорого готові статті на теми, що цікавлять, але і замовити написання статей, вибрати відповідного копирайтера, обговорити з ним ТЗ, вартість роботи і терміни її виконання.
    Чим ще зручний такий варіант співпраці?Тим що, веб-сервер-майстер нічим не ризикує. Якщо куплена або замовлена копирайтеру стаття виявиться не відповідною вимогам, - покупець без проблем може повернути свої гроші, подавши на апеляцію. Це абсолютно безпечна операція, і принцип роботи супермаркету унікального контента якраз і заснований на тому, аби максимально захистити інтереси як покупців, так і продавців.

    Почати роботу зовсім не важко. Для цього потрібно реєструватися на біржі, пройшовши по вказаному нижче посиланню: http://www.textsale.ru/team2830.html
   Отримавши аккаунт, вказавши номер свого гаманця Webmoney, можна приступати до покупок контенту. Тексти, виставлені на продаж, адміністрація ресурсу перевіряє на унікальність за допомогою Copy Scape, так що з цього боку проблем не виникає. Заходите, вибирайте, замовляйте і купуйте. Тепер отримати унікальний контент стало набагато простіше!


Ми в Facebook