kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Чому вигідно займатися партнерським маркетингом

   Не секрет, що починати власний інтернет-бізнес найпростіше, просуваючи вже існуючий продукт інших інтернет-підприємців. Іншими словами, беручи участь в партнерських програмах.
   У цій статті ми розглянемо, чому цей вид онлайнового бізнесу настільки популярний і чому саме з нього варто починати свою справу в мережі інтернет. З вашого дозволу я зроблю це у формі порівняльного аналізу.

   Отже, як будується бізнес власника інформаційного продукту!

1. Створення товару. Авторові продукту необхідно знайти актуальну тему, для свого інфотовару. Йому необхідно провести безліч досліджень, пошук і просіювання інформації також не відносяться до приємних моментів онлайн-бізнесу.

2. Обслуговування клієнта. Продавцеві необхідно налагодити доставку сплаченого товару покупцеві. Якщо продукт має цифровий формат, то саму технологію можна максимально автоматизувати, але якщо продукт фізичний, то виникає цілий ряд нюансів. Таких як оформлення товару, доставка, прийом платежів і так далі

3. Створення сайту. Будь-який продукт повинен мати свою вітрину, яка зуміє грамотно представити його цільовій аудиторії. Відповідно, власник товару повинен поклопотатися про такі речі як хостинг, домен, дизайн, що продає текст і так далі.
   Тепер розглянемо, яким чином може працювати учасник партнерської програми!

1. Створення товару. Немає! Жодній необхідності створювати свій продукт в аффиліата, немає. За нього це вже зробили інші. І тепер його завдання знайти найоптимальніший товар для просування в рамках партнерської програми.

2. Обслуговування клієнта. Немає! Не потрібно сушити голову над тим як оформити товар, як доставити його покупцеві, як підключити платіжний процесор. Немає необхідності в післяпродажному обслуговуванні клієнтів, наприклад консультації по використанню продукту і роботи з невдоволеними клієнтами.

3. Створення сайту. Немає! Навіть створювати свій сайт немає гострої необхідності. Цілком можна обійтися і без нього. Хоча я рекомендую якнайскоріше все-таки обзавестися власним веб-сервером-ресурсом. Це відмінна підмога для створення повноцінного інформаційного онлайн-бізнесу. Але заробляти в партнерському маркетингу можна і без власного інтернет-сайту. І прямо зараз я покажу вам два прості способи зробити це.

а) Написання статей. Публікація невеликих заміток на тематичних ресурсах, відповідних тематиці просувного продукту, відмінний спосіб рекламування. У тілі самої статті можете вказати партнерське заслання на просувний товар. Лише при цьому врахуйте, що сама стаття повинна містити не більше одного-двох заслань, аби не відволікати читача від основної думки вашої публікації.

б) Пости на форумах. Активне спілкування на тематичних форумах також відмінний спосіб просування партнерського продукту. Для цього можете використовувати функцію підпису до своїх повідомлень. До речі файл підпису у ваших статтях теж відмінне місце для реклами чужого товару.
   Як бачите робота в партнерському маркетингу набагато простіша, ніж створення і просування власного продукту. Звичайно, це менш прибутково, але якщо продукт дійсно корисний і зажадався, то успіх роботи в партнерських програмах вам забезпечений!


Ми в Facebook