kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Чому деякі веб-сервер-майстри не заробляють в Адсенсі

   Зараз Інтернет розглядається багатьма підприємцями як рекламний ресурс. У зв'язку з цим збільшується зворот ринку реклами в Мережі: контекстної і медійної. Особливо ефективна контекстна реклама для просування, наприклад, товару або послуги, частіше користуються саме нею. Однією з найпопулярніших систем контексту є сервіс Google Adsense. Деякі власники власних ресурсів не проти заробляти гроші в Google Adsense.

   Схема роботи в Google Adsense проста: Ви реєструєтеся, розміщуєте рекламні блоки, форми для пошуку на ресурсі і Вам платять за кліки або покази. Здавалося б заробляти пристойні гроші в даному сервісі повинні всі веб-сервер-майстри. Але насправді високі доходи доступні одиницям. Чому? Як правило, при роботі в Google Adsense у веб-сервера-майстра з'являються перешкоди.
   По-перше: недійсні кліки. Дана перешкода виникає із-за неуважності користувачів. У Правилах програми сказано, що натискувати на оголошення, розміщені на власному ресурсі, не можна інакше обліковий запис веб-сервера-майстра заблокують. Користувач, пропускаючи цю інформацію, деколи часто клікає по оголошеннях на власному ресурсі. Пам'ятайте, ніколи не клікайте по оголошеннях і не просіть це робити своїх друзів.
   Якщо Ви думаєте довго співпрацювати з Google Adsense, при накликанні краще напишіть лист в сервіс, принесіть вибачення, вкажіть Вашу Ip-адрес і попросіть не зараховувати кліки. Повірте, колектив Google Adsense врахує Вашу чесність і може не заблокувати обліковий запис. Але в більшості випадків ніхто з веб-сервер-майстрів не пише в сервіс, в результаті їх ресурси відключають від програми. До речі, клікаючи по оголошеннях, користувач виправдовується, мол перевіряв оголошення - для подібної мети використовуйте тестер адсенса.
   По-друге: релевантність оголошень. Система контексту "прагне" підбирати більш релевантні оголошення відносно інформації на сторінці сайту. Звичайно аби було більше кліків. Проте на практиці у багатьох веб-сервер-майстрів виникають помилки, зв'язані з релевантністю оголошень.
   Причини наступні: 1) деякі тематики ресурсів малооплачувані, 2) не використання тегів title, description, keywords і інших. Звичайно, заробити пристойні гроші в Google Adsense реальніше, володіючи ресурсом з високоприбутковою тематикою, наприклад, комп'ютери. Але друга причина - найважливіша в не заробленні в сервісі. Не використання тегів description, keywords наводить до плачевних результатів. Також, прошу враховувати потрібність тегу title, рекомендую виділяти ключові слова в тексті жирним шрифтом (тег Strong). При розміщенні на сторінці картинок, використовуйте атрибут alt.
   По-третє: здобуття зароблених грошей. Жителі України в основному отримують зароблені гроші від Google Adsense, переводячи чеки в доларах США в місцевих банках. Інколи, це досить проблематичний спосіб виведення грошей.
   Причини дві: 1) Доставка чека відбувається через Пошту, бувають втрати чека, які відбуваються із-за безладності працівників пошти або із-за розтину поштової скриньки. Іншими словами, чек ви можете не отримати. Але з'явилася можливість використовувати DHL (безпечна експрес-доставка). Послуга платна, але 100% Ви отримаєте чек. 2) Обналічування чеку. Операція називається інкасо іменних чеків. Інколи триває довго, до того ж не кожен банк стане виконувати дану операцію.
   Схема інкасо наступна: Ви здаєте чек в місцевий банк, який, перевіривши необхідні дані, виставляє вимоги зарубіжному банку, що видав чек. Іноземний банк, звіривши дані, перераховує потрібну суму. До речі, тепер можна отримувати гроші на пошті через платіжну систему Рапіда.
   Отже, при роботі в Google Adsense, прагніть обходити вищеперелічені перешкоди для здобуття високого доходу в програмі. Повірте, працюючи строго по Правилах системи і виконуючи умови договору, Ви зможете отримувати пристойні гроші. Успіхів Вам!

Ми в Facebook