kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Бізнес в інтернеті? Реально, але є одне але

   Доброго часу доби, шанований мандрівник Всесвітньої павутини.Тут я хочу коротко розповісти про один вельми поширений вид заробітку в Інтернеті, а саме - про створення власного інтернет-бізнесу.В процесі пізнання мережі Інтернет, її стрімкого розвитку і універсальності, В дуже багатьох людей з часом виникає бажання заробляти в ній.І не лише виникає бажання запрацювати, а запрацювати відразу БАГАТО, приділяти часу на роботу в Інтернеті мінімум, і щоб заробіток почався без яких-небудь первинних вкладень.Саме таке бажання виникає у більшості тих, що думають заробляти в мережі.
   І чого вони добиваються? Ви вже знаєте відповідь?
   Порівняно менше число людей досягають в інтернет-заробітку вельми пристойного успіху!У чому їх секрет? Як вони це роблять?А весь секрет у формуванні правильного мислення, психологічне налаштування на можливість заробітку в Інтернеті.Перш за все, усвідомлення власного "Я".Невже Ви не лідер по життю? "НІ" - скаже багато хто. І це сумно :(
   Майже всі начальники, керівники в різних сферах діяльності - природжені лідери! Вони високо цінують своє власне "Я", не дуже-то самокритичні, шукають в собі лише хороше.
   Бізнес в Інтернет мало чим відрізняється від бізнесу, створеного в реальності.В ньому теж є начальники, і є підлеглі.
   Як добитися успіху в створенні свого інтернет-бізнесу?
   Вам треба дотримувати декілька дуже важливих правил:
 - Відчути себе в ролі керівника.
 - Підняти своє "Я", тобто підвищити свою зарозумілість, поменше ставити перед собою уявні перешкоди-паразити типа: "а раптом не вийде", "а що подумають ті, що оточують", "а якщо осміють", та інші "а якщо". Адже багатьом властиво робити з "мухи слона" і роздувати своє "а якщо" до вельми великих розмірів, після чого навіть і не хочеться щось починати :) Позбавляємося від гальмівних думок-паразитів.
 - Не лякатися відповідальності.
 - Бути упевненим в собі.
   Якщо ці правила Вам даватимуться насилу, моя наполеглива рекомендація - міняти свої життєві стереотипи, створені роками.Один з найпоширеніших стереотипів виглядає приблизно так:"Відучитися в школі, щоб поступити у ВУЗ; закінчити ВУЗ, щоб знайти роботу; працювати на монотонній роботі, в колективі, не виділяючись з нього, щоб потім отримувати хоч яку-небудь пенсію; відхід на пенсію і здобуття копійчаних виплат від держави".
   Якщо Ви уявляєте собі життя в такій перспективі - "Життя від зарплати до зарплати", ламайте все старе і набувайте нового, адже наведений вище стереотип - це стереотип "овечки в загальному стаді"!
    Створення свого сайту і керівництво ним - ось в чому полягає успішне створення бізнесу в мережі!Не виконувати роль "овечки в стаді", залучаючи клієнтів на чужі сайти, отримуючи копійки за кліки від спонсора - керівника власного клікового проекту, і роблячи подібні речі.Звичайно, це може бути використано, як додатковий невеликий заробіток, але ніяк не основний. При такій роботі Ви так і не виберетеся з положення "овечки в стаді".
   Саме створенням свого власного сайту, написанням на ньому всіх ваших роздумів, Ви піднімете своє "Я" в своїх очах і в очах тих, що оточують.
Не бійтеся критики з приводу своїх висловів. Критика існує скрізь. І в чомусь вона корисна - як Ви самоудосконалюватиметеся, якщо не взнаєте, що про Ваші думки думає критика.
Постійно розвивайте в собі упевненість і вчіться переконувати оточуючих в своїй правоті. Нехай навіть Ви виявилися трохи не праві, але переконайте всіх, що маєте рацію саме Ви, і багато хто погодиться з Вами!
 І пам'ятайте, не всі народжуються геніями, багато ними стають...

Ми в Facebook