kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Бізнес в інтернеті або правильний розподіл грошима

   Здрастуйте. У цій статті ділитимуся інформацією як можна у наш час заробити другу зарплату, запрацювати в інтернеті або забезпечити своє майбутєі. Я отримую в день не менше 10$-15$ пасивного доходу. І так в 2007 році в інтернеті з'явилася інвестиційна компанія Intraday Investment Group, яка надає послуги довірчого управління капіталом на ринку валют і на біржовому ринку ф'ючерсів.Спробую коротко описати спектр послуг, що надаються компанією IIG.
Переваги IIG:
   Для ведення ефективної торгівлі на фінансових ринках необхідно володіти крупними фінансовими ресурсами, а за допомогою хеджування і диверсифікації засобів усуваються ризики характерні даному вигляду інвестицій. IIG має в своєму розпорядженні такі засоби- шляхом об'єднання власних засобів і засобів клієнтів, завдяки чому клієнти мають можливість отримувати високий і стабільний дохід.
   Стабільний безризиковий дохід забезпечує професійна команда трейдерів. IIG не обіцяє гігантських прибутків. Кожен з трейдерів використовує свою тактику торгівлі. Унікальна структура торгівлі гарантує беззбиткову. Є постійно поповнюваний, застрахований резервний фонд. Резервні засоби не використовуються для гри на фінансових ринках і знаходяться в надійному банку.
   Елементарний процес інвестування досягається за рахунок того, що не потрібно відкривати рахунок у брокерів. Для торгівлі використовуються рахунки компанії. Всі платежі проходят вмить. Тепер не треба робити безліч інвестиційних планів і встановлювати терміни інвестицій. Все, що потрібно від клієнта - це вкласти гроші і негайно почати отримувати прибуток.
Високий рівень захисту ,завдяки використанню самих передових технологій захисту рахунків від хакерів (віртуальна клавіатура, разові коди, захищений протокол SSL). Для трейдерів є можливість попрацювати в компанії з виділенням для управління реального рахунку.
Партнерська програма 5% від вкладів.
Можливості для інвесторів:

-Прибуток від 0.1% до 2% за добу

-Щодобове прогресивне нарахування відсотків

-Немає обмежень по термінах інвестицій

-Зняття вкладу і відсотків в будь-який слушний час

-Мінімальна сума вкладу $10

-Гарантована беззбитковість

 -Миттєве поповнення рахунку

-Високий рівень захисту рахунків клієнтів

-Приймаються Yandex-гроші, Wire Transfer, Perfect Money, Liberty Reserve, Webmoney.
-Укладення договору у письмовій формі не обов'язкове
   Природньо, перш ніж мати справу з цією компанією, я відразу став шукати в інтернеті, все про неї, у тому числі і негативні відгуки. До великого мого здивування нічого конкретного негативного я не знайшов, хоча і шукав цілих 7 днів.Не дивлячись на вище викладене, я не ризикнув туди покласти крупну суму, спершу я вклав суму інвестицій - $50, через добу спробував дану суму з відсотками зняти. І що ви думаєте? Дана сума, а саме 50$ і 50 центів протягом доби була надана на мій рахунок.

 

Ми в Facebook