kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Безкоштовний трафік-інформер

   Відвідуваність вашого ресурсу, вас не радує, і ви мрієте побачити чотиризначні цифри на вашому лічильнику відвідин? Хочу вас завірити ви не один такий. Кожний власник сайту мріє про це, але не у всіх це виходить.
   Все ж, не дивлячись на те, що кількість користувачів зростає з кожним днем, ваш лічильник не подає ознак життя. Пояснюється це дуже просто. Із зростанням користувачів Рунету зростає і конкуренція за безкоштовний трафік, і аби отримати перемогу в цій гонці необхідно володіти багатим досвідом і знати методи здобуття цього трафіку.
   У Рунеті існує безліч різних дієвих методів здобуття безкоштовного трафіку. Про один з таких методів ви взнаєте з цієї статті.

Безкоштовний трафік за допомогою інформера.

   Що таке інформер? Інформер - графічний елемент, що автоматично оновлюється, призначений для надання щоденної політичної, економічної, спортивної і іншої інформації.
   Знайдіть у себе на сайті невелику вільну площу розміром 300x60, якщо у вас є така площа, то добре, якщо немає, то постарайтеся абияк її знайти це у ваших же інтересах.
   Отже, після успішних пошуків вільної площі її можна задіювати для розміщення тематичного інформеру. Тематичность інформера дає можливість отримувати велику кількість кліків безпосередньо по самому інформеру.

 

Що дає розміщення інформерів на Вашому сайті?

   Використання інформерв на сторінках сайту дозволяє здійснювати рівноправний обмін користувачами між учасниками системи за рахунок показу тематичної реклами і тематичної інформації. Що означає рівноправний обмін? Якщо, наприклад, ви передасьте через інформер 100 переходів, то ви так само отримаєте на свій сайт 100 переходів і не простих, а цільових і зацікавлених у вашій інформації.

Підсумок
   Підводячи разом, хочеться ось що сказати. Використання даного методу залучення цільового безкоштовного трафіку, є дуже дієвим і підходить практично для будь-якого сайту. Ще порада. Не зупиняйтеся лише на одному методі здобуття трафіку. Те, що діяло вчора сьогодні, може вже не працювати. Експериментуйте постійно і використовуйте якомога більше різних потоків трафіку для вашого сайту.
   Отримати безкоштовний трафік можна на сайті «Каталог інтернет-підприємця». Так само на даному проекті ви зможете прочитати цікаві авторські статті на тему безкоштовне розкручування сайту.

 

Ми в Facebook