kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Безкоштовні електронні книги,як генератор колосального трафіку на Ваш сайт

   Як збільшити трафік на свій сайт?Багато власників web-сайтів мучить це питання. Якщо в день до Вас заходить 15 або 50 відвідувачів це дуже і дуже мало. З іншого боку, а скільки Вам потрібно хостів в день, яку мету Ви собі ставите? Хороший трафіковий потік це 500 і більше відвідувачів в добу, ось має бути ваша мета, до якої Ви повинні прагнути.
   Є багато способів збільшити число відвідувачів вашого сайту, але сьогодні ми зупинимося, саме на одному з варіантів вірусного маркетингу - це створення безкоштовних електронних книг. Саме електронні книги можуть стати колосальним джерелом трафіку на Ваш сайт.
   Уявіть собі таку картину, Ви створили електронну книгу і виклали у себе на сайті. До вас зайшло 100 відвідувачів, з яких закачало вашу книгу 50 чоловік, вона їм сподобалася і вони виклали у себе на сайті для вільного скачування, на їх сайт зайшло теж 100 відвідувачів, викачали Вашу електронну книгу і теж 50 чоловік виклали на своїх сайтах і так до безкінечності. Книга плодиться в інтернеті як гриби після дощу.
   У цій безкоштовній книзі є маленький рекламний блок Вашого сайту, читачі книги отримуватимуть корисну для себе інформацію і зразу знайомиться з Вашою рекламою, багатьом ваша пропозиція здається цікавою і вони зайдуть по посиланні на Ваш сайт. І чим більше поширюється безкоштовна електронна книга, тим більше виросте число хітів на лічильнику Вашого сайту.
   Щоб даний план спрацював, безкоштовна електронна книга повинна відповідати певним характеристикам:
1. Книга має бути цікава тій цільовій аудиторії, до якої відноситься Ваш сайт. Електронний продукт повинний вирішувати якусь проблему потенційного читача, лише в цьому випадку він її викачає і додасть на свій сайт після прочитання.


2. Електронна книга має бути хорошої якості,
з графічними малюнками і зручним і логічним меню. Дизайн книги має бути професійним. Краще всього робити книгу у форматі (електронних книг - «EXE») таку книгу можна легко відкрити і прочитати на будь-якому комп'ютері і непотрібно додаткових програм, наприклад як з форматом «PDF», для відкриття якого потрібна спеціальна програма «Adobe Acrobat». Так, до статі замість «Adobe Acrobat» краще використовувати програмку «Foxit Reader», коли знайшла її в інтернеті, була дуже задоволена. Мало важить, не вимагає інсталяції, російською мовою.


3. Обов'язково зробіть красиву графічну обкладинку для своєї електронної книги, відвідувачі люблять скачувати те, що добре виглядає.

4. Обов'язково використовуйте в своїй електронній книзі функцію «ребрендингу», це коли чоловік який скачав Вашу книгу, може додати туди свою рекламу. Дуже потужна штука для стимулювання поширення книги. Зробити це дуже просто, але до цього повернемося трохи пізніше.

Як зробити електронну книгу?

   Передбачимо Ви самостійно зробили свій web-сайт, означає ви вже умієте робити електронні книги. Електронна книга це і є звичайна тека з сайтом на вашому комп'ютері, з використанням будь-яких кодів HTML, а потім скомпільована спеціальною програмою-компілятором. Особисто я користуюся програмою «EBook Edit Pro», дуже зручно і логічно зрозуміло, аби перетворити сайт на електронну книгу вистачає 5 хвилин. Програму можна викачати тут - Безкоштовний софтвер.
   Отже, повернемося до ребрендингу. Аби в готовий варіант книги читач міг додати свою рекламу, Вам потрібно ще в не скомпільований HTML код вашої майбутньої книги (на кожну сторінку книги), додати наступний код:
Код знаходиться за посиланням - http://www.webdom.biz/commerce/e-commerce300.html
   А ось ця, маленька програма «eBrand-It» вже поклопочеться, аби читач Вашої книги успішно додав свою рекламу. Скачати - http://www.webdom.biz/freesoft.html
   На окремій сторінці вашої книги робимо спеціальну інструкцію «як додати вашу рекламу в цю книгу». Після цього компілюємо електронну книгу і викладаємо на свій сайт. Що у вас вийде зрештою, можна поглянути на прикладі електронної книги: «Легкий спосіб кинути палити», яку я зробила буквально за вихідні. Книгу можна скачати на моєму сайті http://www.webdom.biz
   Якщо Ви найближчим часом не плануєте створювати свою електронну книгу, пам'ятайте, що навіть Ваша реклама в чужій книзі, це дуже хороший спосіб збільшити відвідуваність свого сайту. Ви можете скористатися будь-якою цікавою електронною книгою, яка підтримує «ребрендинг», додати туди свою рекламу і запустити процес вірусного маркетингу. Такий спосіб розкручування сайту дуже ефективний і не буде коштувати Вам ні копійки.

Хочу побажати Вам успіху і досягнення поставлених цілей.

P.S. Розмістите цю статтю у себе на сайті!
1. Пришліть посилання.
2. Пришліть свою статтю.
І Ваша стаття буде розміщена на сайті www.webdom.biz


Ми в Facebook