kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

Багаті партнери,вчися,заробляй в інтернеті

   Університет Багатих Партнерів або the Wealthy Affiliate University це портал який був створений двома молодими багатими канадцями які поставили собі за мету почати навчати інших людей заробітку в інтернеті.
   Всі ресурси які надаються на цьому порталі були створені для людей які бажають заробляти за допомогою "партнерських маркетингових програм" але найголовніше багатство такої ділової інформації в тому, що кількість "допомоги" яка надається на цьому порталі не порівняється ні з однією книгою або порталом такого роду з яким я коли небуть зустрічався.
   Все починається з того, що тобі надається восьми-тижневий курс як почати робити гроші онлайн. Курс виявився досить таки інтенсивним але в теж час корисним оскільки починаєш ти з найпростіших способів заробітку без якого небудь капіталу і надалі заробивши капітал як скористатися методикою заробітку з капіталом.
   Всі ази, від маркетингування статей до створення кращих маркетингових програм як для фізичних так і для електронних продуктів, все це покривається в перебігу цих восьми тижнів.
   Може бути найбільшою гордістю які Wealthy Affiliates створили є їх форум. Навчитися як розбагатіти онлайн для будь-якого новачка повинно починатися з частих відвідин і участі саме в цій частині порталу.
   Багаті Партнери так само надають спеціальні програми для пошуку ринкових ніш, фільтрування ключових слів а також створення вебсайтів і до всього цього безкоштовний хостинг.
   Єдиним недоліком для українця,є те, що не володіє іноземними мовами може виявитися тим, що цей портал англійською мовою. Для тих людей які володіють англійською, цей портал може виявитися незамінною знахідкою. Вартість за підписку до такого добра на мій погляд є просто мізерною; в середньому 29 у.о. в місяць з умовою одноразової оплати за рік і трохи більше якщо оплачувати щомісячно.

Ми в Facebook