kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

8 Ефективних Порад При Виборі Спонсора В Мережового Маркетингу Або Як Не Залишитися Наодинці З Вашим МЛМ Бізнесом

  Вибір гідного спонсора для партнерства в МЛМ-проекті - це дуже делікатне питання і ті люди, які не до кінця усвідомлюють всієї важливості цього заходу, ризикують втратити багато сил, засобів, а головне, часу в Мережевому Бізнесі! Хто не в курсі, МЛМ Спонсор - це не той хто грошей дає, а той хто допомагає Вам їх заробляти, практично це Ваш наставник.
   Також як і вибір відповідної мережевої компанії, вибір спонсора - питання тонке і вимагає особливого підходу. Адже, Ви шукаєте людину, з якою працюватимете не один рік, і ефективність Вашого бізнесу багато в чому залежатиме від нього. Звичайно, продукт, маркетинг-план компанії і інші моменти дуже важливі, але в перспективі - людський чинник завжди виявляється значимішим, і це ФАКТ!

Отже, приступимо! Що потрібно знати про Вашого майбутнього МЛМ спонсора?

1. У якій компанії він працював раніше?

 Познайомившись з Вашим потенційним спонсором, потрібно взнати в якій мережевій компанії він працював раніше і чому він перейшов в цю компанію. Проаналізуєте його відповідь. Відповідь має бути аргументованою, з обгрунтуванням конкретних причин переходу. Якщо відповідь вийшла такою, то спонсор пройшов першу перевірку. Але якщо він “мимритиме” або “відмазуватиме” - є ризик, що ця людина просто «бігає» з компанії в компанію, або представляє замасковану фінансову піраміду.

2. Познайомтеся з його командою.

 Слід звернути увагу на команду, в якій Ви працюватимете. Існує всім відоме прислів'я “Скажи мені, хто твій друг, - і я скажу тобі, хто ти”. А я перефразовую так: “Покажи мені свою команду, - і я скажу тобі, який з тебе спонсор” Звучить смішно, але це істина. У Вашого спонсора завжди є якась команда. Попросите спонсора дати Вам координати або веб-сайт одного з його особистих партнерів. Вам, можливо, доведеться з ними контактувати або спілкуватися, зайвим не буде. І, звичайно, слід звернути увагу на вищестоячих спонсорів, який їх досвід, чим вони зможуть допомогти Вам, можна навіть познайомитися з ними, якщо це можливо.

3. Знання Інтернету і комп'ютера.


 Чи використовує Ваш спонсор можливості Інтернету для розвитку і автоматизації свого мережевого бізнесу? Для мене особисто це одне з найпріоритетніших завдань у виборі спонсора, на яке слід звернути первинну увагу. Знання комп'ютера і інтернету сьогодні - це не дань моді, а обов'язкова умова. Яким би талановитим лідером Ваш спонсор не був, його методики незабаром “застаріють”, і чим раніше мережевик почне “упроваджувати” всі можливості Всесвітньої мережі Інтернет в МЛМ-бізнес, тим стабільніше на нього чекає майбутнє. Відсутність інтернет-навиків - це той пропуск, який в будь-якому разі спливе найближчими роками, врахуйте це.

4. Наявність системи навчання.


 Слід взнати у спонсора про наявність системи навчання для своїх партнерів (теж саме і відноситися до навчання дистрибьютерів при виборі компанії), чи то це суцільна мотивація, або це реальна практична допомога, врахуйте це. Всі найуспішніші Гуру мережевого маркетингу використовують системи, з їх допомогою будь-який новачок здатний зробити швидкий старт в МЛМ бізнесі. Тому ефективна система навчання у Вашого спонсора або компанії мають бути обов'язково!

5. Дубліцировання

 Ще важливіше за наявність системи навчання і рекрутингу - це можливість її дубліцировання! Подумайте, чи підходить ця система для вам,  чи зможете Ви дубліцировати її (повторити) і застосувати в своєму бізнесі. І чи зможете Ви застосувати систему для своєї команди або ж Вам доведеться заново “винаходити велосипед”?

6. Вигоди і бонуси партнерства.

 Взнайте, які вигоди Ви зможете отримувати від даного партнерства. Які бонуси Ви матимете ставши дистриб"ютером у гілці вибраного Вами спонсора? Цей пункт є доповненням до «поради №4».
   Цей прийом в основному призначений для дослідних мережевиків, які вже мають власну відлагоджену систему навчання для своїх партнерів. Допустимо, цей дослідний мережевик хоче зі своєю командою вступити в нову вподобану млм компанію, але не має в ній спонсора. І наш «дослідний мережевик» шукає нового спонсора в цьому проекті, щоб зайняти бізнес-місце в компанії за вигідними умовами. Йому не потрібний спонсор як «Вчитель» або «Наставник» з повчальним матеріалом, він і так досить досвідчений в своїй справі, але йому потрібна людина, яка зможе запропонувати йому які-небудь вигоди від цього партнерства! Цими вигодами можуть бути: знижки при вході в проект; хороший сайт, адаптований для роботи в новому проекті; унікальні рекрутингові матеріали; різні платні послуги або програми для роботи, які для Вас, природньо, будуть безкоштовними або дешевше, ніж для останніх.

7. Ваш Спонсор має бути відкритою людиною!

 Ви повинні знати про Вашого спонсора, якомога , більше інформації: Ф.І.О, сімейний стан, координати для зв'язку.
   Якщо Ви шукаєте спонсора в Інтернеті, то швидше за все у цієї людини є власний інформаційний сайт. Зверніть увагу, на сайті має бути викладена максимальна і достовірна інформація про себе! Добре було б бачити з ким маєте справу - наявність фотографії або короткого відео-ролика. Ви повинні мати з ним (нею) доступний зв'язок. Бажано мати окрім хэлп-десков - ще і реальний стільниковий телефон, Skype, аську або і-мэйл спонсора. Це важливо по двох причинах. Наявність вичерпної а, головне, достовірної інформації про себе, говорить про серйозний підхід спонсора до ведення бізнесу, а значить ви можете розраховувати на його сприяння і допомогу, це виключає ризик бути забутим або “кинутим”. До того ж, чим більше засобів зв'язку з ним - тим оперативніше і гарантованіше Ви отримаєте від спонсора допомогу в рішенні питань.

8. Особисті якості Спонсора. 

 Взнайте спонсора ближче. Найпростіший і ефективніший спосіб взнати спонсора ближче - це гарненько поговорити з ним або написати йому пару-трійку питань. Тим самим Ви оціните рівень професіоналізму, взнаєте його характер, побачите його хороші і погані сторони, можливо, у Вас знайдуться загальні інтереси. Це важливо! Якщо між вами будуть дружні стосунки і взаємоповага - ви обов'язково спрацьовуватиметесь. У MЛM неможливо побудувати надійні ділові стосунки з людиною, до якої відчуваєте особисту неприязнь - перевірено.
   Це були 8 основних порад, слідуючи яким, Ви з 99%-ою вірогідністю знайдете для себе гідного Спонсора, Наставника, Помічника, і, можливо, Друга на все життя, разом з яким Ви побудуєте своє успішне майбутнє, добившись фінансової незалежності!
 Якщо Ви самі когось Спонсоруєте, пам'ятайте, що всі поради в статті відносяться і до Вас, дорогий друг! Бажаю Вам стати самим КЛАСНИМ Спонсором для своєї КОМАНДИ!

Ми в Facebook