kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

5 секретних способів, як залучити нових клієнтів в салон краси

   Мало хто (я б навіть сказав ніхто!) з Салонів Краси використовує Інтернет як плацдарм для залучення нових клієнтів. А Ви використовуєте? Ось тільки чесно.А даремно! Тут багато Ваших клієнтів і потрібно радіти, що є дешевий ( і мало ким використовуваний!) канал для збільшення Вашого прибутку.Це не так складно. Але не відволікатимемося.
   Отже, 5 способів залучити нових клієнтів:

1. Ваш сайт
Допустимо, у Вас вже є сайт. Але що він із себе представляє? Набір сторінок з послугами? Можливо, роботи майстрів і сертифікати? Фотографії салону? Схема проїзду? Загалом, як і в сотні інших салонів краси. Відвідувачі приходять і йдуть, приходять і йдуть.
Навіть якщо Ви використовуєте просування сайту. Толкуу від цього мало!А чому? Тому, що дійсна мета сайту: привести віртуального відвідувача в Салон! А як це зробити? Візьміть його контактні дані! І якщо він раптом «забуде» прийти до Вас, то Ви завжди зможете йому позначити своє місце знаходження

2. E-mail розсилки
Так, з сайтами, здається, все зрозуміло. А що далі? А далі ви повинні виучувати Вашого потенційного клієнта + періодично нагадувати йому про те ,що ви теж класні фахівці в області фарбування волосся і Ваші майстри роблять першокласний манікюр :)

3. Автореспондери
«Але на розсилку потрібно витрачати час», - скажете Ви. «Ні!», - відповім я! Ви маєте рацію лише на половину :) Якщо зробити розсилку так, щоб вона була індивідуальна для кожного читача, то вам потрібно підготувати всього 1 випуск в місяць. Чому 1 випуск в місяць? Це вистачає, аби «торкнутися» клієнта, а він, у свою чергу, не забуде доторкатися м'яких крісел Вашого салону :)

«Авто.» що?
Автореспондер - це автоматизована поштова розсилка. Як тільки людина залишає свої контакти, то йому приходять нагадування, корисні статті, інформація від Вас. Залишається тільки один раз зарядити серію листів і справа в капелюсі!

4. Відео маркетинг
Частенько реклама по телевізору для Салону Краси обходитися дорого.
Але упускати свій шанс впливати на клієнта яскравою і соковитою картинкою не хочеться . Що ж робити? Як же бути? На допомогу приходять відео сервіси: youtube.com, rutube.ru та інші, куди ви можете закачати своє відео і витягувати клієнтів, наприклад, на сайт, а там наша система по збору контактів :) Здорово?

5. Аудіо маркетинг
Що? Реклама на радіо те ж дорого? А як щодо ідеї: вивчати клієнта через підкасти (аудіозаписи)? А заразом і рекламувати свій Салон? І виділитися серед конкурентів? І родзинка для салону?
«Гм, цікаво. А що далі?», - подумаєте Ви.

А далі буде більше інформації на Безкоштовному онлайн-тренінгу по збільшенню прибутку Салону Краси. АЛЕ! На жаль, на нього попадуть не всі. Чому? Читайте умови на сайті: www.salon2.ru

 

Ми в Facebook