kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Блог

10 вигод аутсорсингу які можуть допомогти зростанню вашому бізнесу

   Аутсорсинг - це коли Ви наймаєте професіоналів або сервіс, який виконуватиме за Вас частину роботи. Можливо, Ви захочете це зробити, коли Ви будете дуже чимось завантажені і у Вас не буде часу, Вам потрібний експерт або Ви хочете збільшити продуктивність праці і випустити більше товарів, коли у Вас вже є готові замовлення. У Інтернеті це частенько трапляється. Адже, наприклад, доручення якоїсь роботи фрілансеру: написання скрипта, адміністрування форуму, чату, сайту або розсилки, виготовлення графіки і так далі теж аутсорсинг. Нижче я наведу 10 вигод аутсорсингу.

1.Вам не треба буде витрачатися на навчання нових співробітників. Це дозволить Вам витрачати більше часу на маркетингову і рекламну компанії.

2.Вам не треба буде витрачати час на виконання якихось завдань як пошук нового устаткування (якщо Вам не вистачає потужності Вашого комп'ютера або його технічних характеристик) або вивчення специфічного програмного забезпечення. Це дозволить Вам витрачати більше часу на тестування Вашого оголошення.

3.Вам не треба буде довго шукати, хто б це міг зробити. Зараз в Інтернеті повно сайтів, що пропонують послуги пошуку кандидатів на роботу. Це дозволить Вам витрачати більше часу на вдосконалення Вашого сервісу, що дозволить у свою чергу отримати більше замовлень.

4.Вам не треба буде заповнювати податкових форм за роботу, яку Вам зробить найнята з боку людина. Це дозволить Вам витрачати більше часу на розвиток нових продуктів.

5.Вам не треба буде купувати або брати в оренду додаткові площі для своїх працівників. Ви зможете витратити ці гроші на інші витрати.

6.Вам не треба буде забивати собі голову такими проблемами, як податки, страховка, відпустки і так далі.

7.Ви можете збільшити швидкість оформлення замовлення і доставки із сторонньою допомогою. Це буде оцінено покупцями і у Вас з'явиться більше шансів, що покупець повернеться знову до Вас для покупки.

8. Ви можете збільшити частку займаного ринку і стати посередником, що пропонує продукти і послуги, зроблені іншими. Це збільшить Ваш прибуток і принесе Вам нові джерела доходу.

9.Ви зможете виконувати додаткові замовлення, що допоможе Вам зайняти велику частину ринку, що Ви не могли зробити раніше. Таким чином, Ви перевершите своїх конкурентів.

10.Ви зможете також збільшити число замовлень за рахунок Вашого підрядчика. Знаючи Ваш бізнес, вони можуть приводити до Вас нових клієнтів за певну плату.


Ми в Facebook