kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Завод реклами Фішка

Якою має бути візитка

   Візитна картка має бути зроблена так, щоб у людини, що отримала її, склалося хороше враження про вас і вашу організацію. Тому, замовляючи візитку, не зайвим знати, від чого залежить її привабливість для потенційних партнерів і клієнтів. Що, якщо ви отримаєте не лише красиву картку, але і прибуткове замовлення?
   В хорошої візитки дизайн має бути авторським, оригінальним, штучним. А розробка ідеї і її втілення - робота, яка вимагає часу і відповідно окремо оплачується. Тому якщо вам запропонують зробити дизайн візиток дешево або безкоштовно, не квапитеся приймати цю пропозицію, зважте всі за і проти.

ДИЗАЙН

   Дизайн візитки «дешево», як правило, нічого не коштує, його там просто немає. А то, що вам пропонують, швидше за все - типова візитна картка. Її зроблять за декілька хвилин на основі існуючого макету, замінивши старі реквізити вашими. По цьому макету зроблені вже десятки, якщо не сотні візиток.
   Типова візитка не може бути оригінальною. У неї стандартне розташування інформації, стандартний папір (як правило, з типового набору). У визитниці або в пачці така картка ні чим не виділятиметься у ряді останніх і, швидше за все, загубиться. А якщо забудуть про неї, забудуть і про того, кого вона представляє.

МАТЕРІАЛ

   Справжня візитна картка повинна виглядати дорого і витончено. Не випадково для виготовлення візиток використовують папір дизайнерських сортів. Вельми популярні візитки з паперу, що імітує різні фактури. А також тактильні візитні картки (папір, з якого вони виготовлені, приємний на дотик).
   Деякі дизайн-студії пропонують виготовлення візиток з дерева, пластику, навіть шкіри. Проте такими картками краще обзаводитися, якщо того вимагає професія. Так, візитка, виконана на дубовій плашці завтовшки 3 мм, сповна виправдана для постачальника паркету. Вона прекрасно підкреслить його професійний рівень.
   Шовкографія, фольга, тиснення, золото, термопідйом, дозволять зробити візитку справжнім витвором мистецтва. Ці виразні засоби поліграфії як і раніше користуються великою популярністю.

 

ФОРМА

   Аби привернути увагу до своєї персони, незрідка замовляють візитки нестандартної форми і розміру. Серед них відзначимо трикутні і овальні. Виглядають ці картки дійсно дуже оригінально. Але зберігати їх на відміну від звичних для нас прямокутних розміром 5х9 см навряд чи зручно. У загальну пачку такі візитки не покладеш. Вони там неначе «зайві»: то під рукою заважають, то на підлогу падають.
   Незвичайні візитки хороші, швидше, для дизайнера - аби він міг похвалитися креативом перед товаришами по цеху. Тоді як завдання візитки не дивувати оригінальністю, а представляти свого власника. Візитка повинна сприяти діловим стосункам, а не бути предметом гордості і мистецтва.

ВМІСТ

   Кому б не призначалася візитка, її текст має бути грамотно оформлений і добре читатися. Для оформлення бажано застосовувати не більше двох шрифтів і не більше трьох кольорів. При цьому телефон краще виділити напівжирним шрифтом, а електронна адреса і сайт - синім кольором. Це допоможе клієнтові швидше знайти потрібну інформацію.
   А ось використовувати оборотну сторону візитки для розміщення контактів на іноземній мові не бажано. Це може натякнути про обмеженість в засобах або навіть про бідність власника. Тому краще замовити два комплекти візиток на різних мовах. Один комплект на рідній мові, а інший - на мові клієнта.
   На зворотній стороні візитки можна розміщувати рекламну інформацію. Але знову з обмовкою. Наприклад, візитка з рекламою компанії (і її товарів) більше личить для менеджерів по продажах і торгівельних представників, а не для середнього і вищого менеджменту. Для останніх діють інші правила оформлення візиток.
   Наприклад, в крузі керівників вищої ланки крупних компаній прийнято обмінюватися не корпоративними, а персональними візитними картками, де вказані лише особисті дані. Лише ФІО, мобільний телефон, адреса електронної пошти (незрідка не вказується навіть посада). Оформлення таких візиток має бути виконане на найвищому рівні.


Ми в Facebook